Indien gewenst kunnen ook andere ruimtes in overleg beschikbaar gesteld worden. En voor de wat meer “heide-sessie” achtige bijeenkomsten; wat te denken van de prachtige tuin ?
Voor de lunch maken wij graag gebruik van onze Hackfort Lunch ;
Zuurdesembrood van Menno, hartige taart uit eigen keuken, vleeswaren van slager ter Weele en slagerij Keune, kaas uit Vorden en Lunteren, salade, kaaskroketten, groentekroketten of garnalenkroketjes en een lekkere soep. Wij plaatsen biologische sappen en zuivel op tafel of buffet.
Lunches worden geserveerd in onze Orangerie of Brasserie, bij mooi weer uiteraard op ons prachtige terras of indien mogelijk in de moestuin.
4 uurs - arrangement
Inclusief zaalhuur plenaire zaal, , koffie ontvangt in de Brasserie, tijdens de meeting verse koffie uit de Jura machine in de meetingzaal, thee en glaciaal water voor twee dagdelen. Een dagdeel vergaderen zonder lunch € 19.50 per persoon, met Hackfort Lunchbuffet € 39.50 per persoon
8 uurs - arrangement
Inclusief zaalhuur plenaire zaal, , koffie ontvangt in de Brasserie, tijdens de meeting verse koffie uit de Jura machine in de meetingzaal, thee en glaciaal water voor twee dagdelen en onze bekende Hackfort Lunchbuffet
Prijs per persoon € 49.50
12 uurs - arrangement
Inclusief zaalhuur plenaire zaal, , koffie ontvangt in de Brasserie, tijdens de meeting verse koffie uit de Jura machine in de meetingzaal, thee en glaciaal water voor twee dagdelen en onze bekende Hackfort Lunchbuffet. ’s Avonds tijdens het diner serveren wij een driegangen menu, inclusief apéritief, twee glazen wijn en dessert koffie.
Prijs per persoon € 85.00
Subruimtes ( Paardenstal of Tuinschuurtje ) huur per ruimte € 250.00 per dagdeel.
Beamer met scherm huur per sessie € 50.00
Flipover huur per sessie € 25.00
Extra sweatbreaks ( candybars en snoepgoed ) in de zaal € 3.50 per persoon
Hartige snack in of buiten de meetingzaal/ subruimte of terras
€ 5.50 per persoon
|